nasza klinika

 Kiedy dwie dekady temu zaczynaliśmy naszą przygodę    z dermatologią laserową, byliśmy pionierami na polskim rynku. Teraz, bogatsi o doświadczenie minionych lat, z satysfakcją obserwujemy, że zmieniliśmy się nie tylko my,  ale i nasi pacjenci. Dla nikogo nie jest już niespodzianką, że możemy skutecznie walczyć z problemami niegdyś bagatelizowanymi.  Znamiona, trądzik, przebarwienia, pajączki, zmarszczki, nadmierne owłosienie to tylko fragment listy kłopotów, jakie może sprawić nam skóra, często powodując poza widocznymi objawami skutki ukryte – obniżoną samoocenę i gorsze samopoczucie. Dlatego nie warto ich lekceważyć.

W Epi-Centrum wiemy jak pomóc naszym pacjentom! Nasza klinika powstała w 1998 roku. Nasi lekarze dermatolodzy, chirurdzy i pielęgniarki rozumieją, że problemy estetyczne bywają dla pacjentów niemal tak samo ważne, jak problemy zdrowotne. Dlatego zajmujemy się zarówno leczeniem, jak i estetyką.

Jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy lasery do depilacji, usuwamy również zmiany naczyniowe, pigmentowe i tatuaże. Wykorzystujemy doświadczenia, które zdobyliśmy za granicą (w Niemczech, Izraelu, USA) i nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach medycznych na całym świecie. Dzięki temu dysponujemy ultranowoczesną techniką i urządzeniami, takimi jak np. najskuteczniejsze obecnie i najszybsze lasery aleksandrytowe oraz Photoderm VascuLight, Laser Fraksyjny, Q-switch, laser CO2, Infini, Medcontour.  Urzadzenia te, wykorzystywane zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem, przynoszą bardzo dobre efekty.
Przenieśliśmy się do nowej siedziby na ul. Św. Franciszka Salezego 6 na Powiślu, niemal w samym centrum Warszawy. Bardzo łatwo do nas dojechać od strony         al. Jerozolimskich, ul. Solec, Wisłostrady, Centrum Nauki Kopernik czy BUW-u. Mieścimy się bardzo blisko metra i stacji PKP Powiśle.
Zostawiamy za sobą ul. Płatowcową, przy której spędziliśmy ostatnie 18 lat, a zabieramy ze sobą:

  • nasze doświadczenie i wieloletnią praktykę,  o których świadczy ponad 30 000 przyjętych pacjentów,  docierających do nas nie tylko z najbliższych okolic, ale również przyjeżdżających z całej Polski, jak i ze świata;
  • wykwalifikowany i fachowy personel wciąż doskonalący swoje umiejętności i śledzący nieustanny rozwój możliwości medycyny;
  • oraz sprawdzone, wyselekcjonowane lasery i inne urządzenia od lat skutecznie używane zgodnie ze wskazaniami i z zastosowaniem indywidualnie dopasowanych parametrów zabiegu.

nasi lekarze

DARIUSZ DZIWURA

Ukończyłem warszawską Akademię Medyczną w 1988 roku, od tego czasu do 2007 pracowałem w klinikach chirurgii ogólnej naczyniowej i kardiochirurgii.

W międzyczasie odbyłem roczny staż w Holandii i wiele szkoleń w europejskich klinikach.

W 1998 roku, wraz z doktor Małgorzatą Niemojewską stworzyliśmy Epi-Centrum Laser Clinic i od tego czasu zajmujemy się medycyną estetyczną i dermatochirurgią.

W Epi-Centrum wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii, chirurgii żylaków metodami mało inwazyjnymi, medycyny estetycznej.

MAŁGORZATA NIEMOJEWSKA

Skończyłam warszawską Akademię Medyczną, do specjalizacji z dermatologii-wenerologii kształciłam się w szpitalu dermatologicznym na Lesznie oraz w Klinice Dermatologii w szpitalu MSWiA na Wołoskiej, pracowałam przez kilka lat w Poradni Profilaktyczno-Leczniczej w szpitalu zakaźnym zajmując się ludźmi zakażonymi HIV.

Od 1998 współtworzę Epi-Centrum, miejsce do którego po raz pierwszy w Polsce sprowadziliśmy laser depilacyjny, a potem kolejne urządzenia laserowe. Aby móc je skutecznie i bezpiecznie wykorzystywać jeździłam po świecie czerpiąc z doświadczenia innych, choć często też początkujących, bo technologia laserowa w medycynie zaczynała dopiero się rozwijać.

Obecnie specjalizuję się przede wszystkim w zabiegach laserowych: usuwam zmiany naczyniowe, w tym naczyniaki u dzieci, zmiany barwnikowe, tatuaże i rozmaite zmiany skórne; z dużym efektem znajduję zastosowanie laserów w kondycjonowaniu skóry i opóźnianiu jej starzenia. Stosuję również inne techniki z zakresu medycyny estetycznej, leczące różne problemy skórne, poprawiające wygląd i łagodzące upływ czasu. Z powodzeniem stosuję technikę dermatoskopii i wideodermatoskopii w diagnozowaniu zmian skórnych i profilaktyce nowotworów.
Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem. Dostrzegam również potrzebę upowszechniania i popularyzowania wiedzy na ten temat, bowiem nadal istnieje wiele mitów i nieporozumień zarówno dotyczących działania laserów, jak i starzenia się skóry czy bezwzględnie dobroczynnego słońca.