MODELOWANIE SYLWETKI

 

dwa słowa sylwetce

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że zadowolenie z własnego wyglądu poprawia nasze samopoczucie.  Patrząc na zagadnienie z drugiej strony – skupienie się na jakimś defekcie ciała, może przysporzyć nam wiele przykrych myśli      i prowadzić do obniżenia samooceny. Współczesna medycyna przynosi rozwiązania technologiczne, które mogą okazać się pomocne w walce z trudnymi do przezwyciężenia niedostatkami sylwetki.

W Epi-Centrum proponujemy kompleksowe wykorzystanie mocy naszych urządzeń, w celu poprawienia wyglądu ciała. Stosowane przez nas metody redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej – kriolipoliza Cooltech oraz ultradźwięki Med Contour, umożliwiają pozbycie się trudnych do usunięcia centymetrów.

Wiemy jednak, że dla naszych pacjentów problemem może być nie tylko nadmiar komórek tłuszczowych, ale także wiotka, pozbawiona elastyczności  i jędrności skóra oraz rozstępy. W takich przypadkach wygląd skóry możemy poprawić wykorzystując lasery frakcyjne Mosaic i eCO2 oraz radiofrekwencję Infini.

Dla każdego pacjenta ustalamy indywidualny plan działania, aby zapewnić najszerszą możliwą pomoc w celu osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

Nowość w Epi-Centrum: podwójne uderzenie w niechciane centymetry – aby szybciej osiągnąć efekt łączymy dwie metody, kriolipolizę aparatem Cooltech oraz kawitację ultradźwiękową aparatem Med Contour.
Zapraszamy.