fbpx

Med2 Contour2

czym jest?

Med2 Contour Medical jest urządzeniem emitującym fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1 MHz(+/- 20-60 kHz), które redukują tkankę tłuszczową i cellulit. Fale ultradźwiękowe prowadzą do rozbicia komórek tłuszczowych, a następnie              przy pomocy masażu, upłynniona tkanka tłuszczowa usuwana jest drogami chłonnymi. Zabiegi likwidacji miejscowych
otyłości przeprowadza się na powierzchni całego ciała                          z wyjątkiem twarzy .
Podstawowe wskazania do zabiegu to:
– miejscowa otyłość (np. talia, brzuch, uda – „bryczesy” lub obszar nad kolanami, ramiona)
– panikulopatia-obrzękowo–zwłóknieniowo–stwardnieniowa (PEFS) potocznie nazywana cellulitem.
– obrzęki

Efekt zmniejszenia otłuszczenia jest widoczny natychmiast          po zabiegu i proporcjonalny do jego początkowej objętości.            W przypadku cellulitu widoczna jest natychmiastowa poprawa kondycji skóry, ale do pełnego efektu potrzebna jest seria 6-8 zabiegów. Likwidacja miejscowych otłuszczeń wymaga 3-4 zabiegów.
Zabieg zajmuje do 2 godzin i rozpoczyna się oraz kończy drenażem limfatycznym. Zaleca się prowadzenie jednego zabiegu na tydzień z dodatkowym masażem limfatycznym po 2-3 dniach.
Częstsze zabiegi są nie wskazane ze względu na możliwe przeciążenie wątroby i niepożądany wzrost stężenia tłuszczu        w chłonce, ponieważ może on być gromadzony przez komórki tłuszczowe w innych okolicach ciała.

 

przed zabiegami

po 1 zabieg

po 3 zabiegach

po 4 zabiegach

zadzwoń

tel. 22 844 92 94

kom. 509 015 414

zarezerwuj wizytę

CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA WIZYTĘ?
REZERWUJ