Korekcja ust

W  Epi-Centrum do zabiegów powiększania ust stosujemy preparaty oparte na na bazie kwasu hialuronowego. Dają one efekt utrzymujący się przez  4-12 miesięcy. Zapewniają duże bezpieczeństwo podawania. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu kremem  lub w znieczuleniu przewodowym, takim jak znieczulenie stosowane przez stomatologów.

Efekty

Podając kwas hialuronowy w okolicę ust możemy osiągnąć kilka celów, zależnie od ilości podanego materiału i techniki ostrzykiwania:

  • powiększenie objętości ust,
  • wyrównanie asymetrii ust,
  • podkreślenie konturu ust,
  • likwidację zmarszczek nad górną wargą,
  • podniesienie kącików ust
  • nawilżenie.

Opis zabiegu

Po znieczuleniu ust (znieczulenie przewodowe 10 min, krem nieczulający 60 min), dezynfekuje się usta oraz okoliczną skórę i wstrzykuje preparat bardzo cienką igłą lub kaniulą . Zabieg trwa około 10 minut.

Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur i objętość ust.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji tj. obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból i świąd oraz nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu implantacji żelu. Objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu 1-2 dni po wstrzyknięciu preparatu w skórę.

Standardem jest wizyta kontrolna 7-14 dni i 2 miesiące po zabiegu w celu ewentualnej korekty.

 

 

zarezerwuj wizytę

CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA WIZYTĘ?
REZERWUJ