MODELOWANIE SYLWETKI

dwa słowa sylwetce

Zgrabna sylwetka to marzenie szczupłych i puszystych, młodych i starych, tak naprawdę rzadko kto jest  zadowolony ze swojej sylwetki . Wykonano kiedyś test, w którym poproszono badanych o ustawienie się w szeregu osób, uporządkowanych od najszczuplejszej do najobszerniejszej sylwetki –  efekt był taki, że wszyscy zapytani umiejscowili się między obfitszymi niż byli w istocie. Nasze sylwetki, poza naszym wyobrażeniem, deformują  złogi cellulitu, lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa i otyłość.

otyłość

Otyłość to problem naszych czasów, w których jemy obficie, szybko, niezdrowo, ruszamy się mało – bo jeździmy samochodami, siedzimy przy biurkach, przed telewizorem… A otyłość to nie tylko brak dobrego samopoczucia i opinii na swój temat, to nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, cukrzyca… i długa lista chorób i dolegliwości pogarszających jakość życia. Rozwiązanie tego problemu angażuje liczne światowe autorytety, propagujące zdrowy tryb życia, odpowiednie odżywianie i ruch. Tylko tyle i aż tyle.

W Epi-Centrum możemy  Państwa wesprzeć w usuwaniu cellulitu, który niekoniecznie ma bezpośredni związek otyłością, a także w usuwaniu zlokalizowanych depozytów tkanki tłuszczowej, które często mimo różnych wysiłków pozostają. Proponujemy dwie metody: Med2 Contour Medical oraz kriolipolizę aparatem Cooltech.